Ewa Proniewska

Erickson Professional Coach

tel: 692-465-355
e-mail: ewa@coachingzone.pl

Od wielu lat interesuję się rozwojem osobistym. Poznając różne narzędzia i techniki z zakresu rozwoju potencjału ludzkiego i podnoszenia jakości życia trafiłam na coaching, który jest według mnie jedną z najefektywniejszych metod wspierających rozwój oraz osiąganie celów, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

 

Ukończyłam akredytowaną przez ICF (International Coach Federation) Szkołę Coachów „The Art and Science of Coaching” prowadzoną przez Erickson College International z Vancouver. Następnie doskonaliłam swoje umiejętności coachingowe biorąc udział w akredytowanych przez ICF programach:

  • „Coaching Team Thinking & Team Innovation” - coaching dla zespołów - prowadzony przez Erickson College International
  • „Organization & Relationship Systems Coaching Fundamentals” - coaching systemowy i coaching relacji  – prowadzony przez Center for Right Relationship European

Obecnie jestem w procesie akredytacji certyfikowanego coacha Międzynarodowej Federacji Coachów – ICF.

 

Jestem absolwentką Akademii Mistrzów Treningu - profesjonalnej szkoły trenerów biznesu prowadzonej przez Grupę Trenerską Mentor. 

 

W skutecznym wspieraniu moich klientów w biznesie pomaga mi moje wykształcenie ekonomiczne oraz praktyczna znajomość specyfiki pracy w międzynarodowej korporacji. Jestem absolwentką studiów na Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku Międzynarodowe Stosunki ze specjalizacją Handel Zagraniczny. Przez kilka lat pracowałam w międzynarodowej firmie, gdzie jako Commercial Manager zdobywałam doświadczenie w zarządzaniu projektami pod klucz.

 

Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych synów. Lubię taniec. Najchętniej wypoczywam w kontakcie z przyrodą albo z dobrą książką w ręku.

 

W coachingu najbardziej podoba mi się to, że pomaga w lepszym poznawaniu samego siebie i bardziej świadomym kierowaniu swoim życiem. Wierzę, że życie zgodne ze swoimi wartościami, przynosi nam spełnienie i satysfakcję. Lubię towarzyszyć w zmianach, jakie zachodzą w świadomości moich klientów, a następnie w ich życiu i pracy. Daje mi to ogromną radość i jest dla mnie źródłem stałej inspiracji.