Ewa Proniewska

Erickson Professional Coach

tel: 692-465-355
e-mail: ewa@coachingzone.pl

"Jeżeli nie wiesz do jakiego portu płyniesz, żaden wiatr nie jest dobry".

~ Seneka

Wiele osób chce wprowadzić zmiany w swoim życiu, ale nie zawsze potrafi określić na czym im zależy. Czasami wiemy czego chcemy, potrafimy nawet sformułować nasze cele, ale nie zawsze jesteśmy w stanie ruszyć z miejsca.

 

Jeżeli czujesz, że masz w sobie gotowość do zmian, chcesz wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć działać, to ten warsztat jest dla Ciebie. Zapraszamy osoby, które chciałyby dokonać zmian w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a także wszystkich, którzy czują, że z jakiegoś powodu stanęli w miejscu.

 

Na warsztacie dowiemy się skąd może pochodzić nasz opór przed zmianą i jak sobie z nim poradzić. Poznamy jakie pytania warto sobie zadawać, aby nadać dobry kierunek naszym działaniom, stworzymy plany i wzmocnimy naszą motywację do działania korzystając z różnorodnych ćwiczeń coachingowych. To warsztat, który pozwoli Ci spojrzeć na siebie z innej perspektywy, docenić własne siły, by przeprowadzić zmiany i się rozwijać.

 

Biorąc udział w tym warsztacie:

- określisz swoje priorytety życiowe w oparciu o swoje wartości,

- odkryjesz i umocnisz zdrowe i budujące przekonania na własny temat,

- stworzysz klarowną wizję swojej przyszłości,

- wyznaczysz dla siebie wspierające Cię i dobrze sformułowane cele,

- zaplanujesz swoje działania,

- ustalisz pierwsze kroki do podjęcia w najbliższym czasie,

- wzmocnisz swoją motywację,

- rozwiniesz proaktywną postawę.

 

Termin: 7-8 czerwca 2014

Godz. 10.00 - 18.00

Miejsce: Kraków, ul. Dajwór 20/28

Koszt warsztatu - promocja: 230 zł

Zapisy:

e-mail: ewa@coachingzone.pl
telefon:  692-465-355

 

Prowadzące:

Ewa Proniewska – certyfikowany coach, trener biznesu i właścicielka w firmie Coaching Zone. Absolwentka prowadzonej przez Erickson College Szkoły Coachów „The Art and Science of Coaching”, akredytowanej przez ICF. Posiada certyfikat Erickson Professional Coach. Prywatnie mama dwóch synów. Inspiruje i wspiera osoby w osiąganiu celów, planowaniu rozwoju oraz wzmacnianiu motywacji. Interesuje się zagadnieniami związanymi z rozwojem potencjału ludzkiego, wprowadzaniem zmian oraz zdrowym stylem życia. Jej specjalizacją jest coaching osobisty i coaching zdrowego stylu życia.

Co-trenerka:

Aneta Kutnik – z wykształcenia pedagog, absolwentka Szkoły Trenerów  Komunikacji Opartej Na Empatii. Interesuje mnie przede wszystkim obszar rozwoju umiejętności interpersonalnych, w tym komunikacji międzyludzkiej. Pasjonuje mnie również tematyka poczucia własnej wartości, rozwiązywania konfliktów, pracy z przekonaniami oraz stosowania metody projektowej w obszarze planowania i realizacji celów życiowych. Prywatnie jestem mamą Basi i Adasia.